Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну 

Електронний цифровий підпис надають безкоштовно

 

На Тернопільщині неухильно зростає кількість платників, які подають податкову звітність в електронному вигляді. Так, у липні поточного року 85% податкової звітності було подано платниками дистанційно, за допомогою електронної пошти. Про це повідомив в.о. начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Станіслав Денисюк.

Також за цей місяць 253 платника отримали сертифікати електронних ключів від Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС України. А за підсумками семи місяців 2015 року цей показник склав – 3342 особи.

Звертаємо увагу, що Акредитований центр сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС України надає послуги електронного цифрового підпису на безоплатній основі. Для цього необхідно звернутись до відокремленого пункту реєстрації користувачів при ГУ ДФС у Тернопільській області за адресою: м. Тернопіль, вул. Білецька, 1, 1-й пов., каб. 122, або до Чортківської ОДПІ  по вул..Шевченка 23, 1-й пов., каб. 10. Крім того консультацію спеціалістів можна отримати за телефонами вказаних пунктів – (0352) 23-53-61 та (0355) 22-15-60 відповідно.

Також ознайомитися з Регламентом АЦСК ІДД ДФС України можна на офіційному інформацій­ному ресурсі http://acskidd.gov.ua, де в розділі «Реєстрація ко­ристувачів», розміщено перелік реєстраційних документів (зразки їх заповнення) для кож­ної категорії платників податків та іншу корисну інформацію.
 

Анонси подій

Актуальна тема