Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуВнесено зміни до порядку роботи складу митного органу

Наказом Міністерства фінансів України від 15 червня 2015 року № 555 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 30 травня 2012 року № 627» уточнено порядок видачі товарів, транспортних засобів комерційного призначення зі складу митного органу.

Так, видача зі складу митниці товарів, транспортних засобів комерційного призначення особам, зазначеним у пункті 9.1 розділу IX зазначеного наказу, здійснюється за умови подання на ім’я керівника митниці або особи, яка виконує його обов’язки, відповідної заяви/звернення, у якій зазначаються поштова адреса та за наявності електронна адреса і контактний телефон заявника. Заява/звернення подається митниці не пізніше, ніж за три робочих дні до бажаної дати видачі товарів, зазначеної у заяві/зверненні.

Рішення про видачу товарів, транспортних засобів комерційного призначення зі складу митниці оформляється у вигляді резолюції "Дозволено", що зазначається на заяві/зверненні.

За результатами розгляду заяви/звернення заявнику в межах строку, що не перевищує строку розгляду заяви/звернення, невідкладно надається засобами телефонного (з обов’язковим письмовим підтвердженням), поштового, факсимільного чи електронного зв'язку відповідь щодо умов та порядку отримання товарів і транспортних засобів комерційного призначення зі складу Митниці та зазначається адреса складу, де знаходяться товари. При цьому враховуються вимоги пункту 9.5 розділу IX цього наказу щодо терміну розгляду заяви/звернення та надання відповіді на неї.

Цей наказ набрав чинності з 28 липня 2015 року.
 

Анонси подій

Актуальна тема