Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуСпільними зусиллями – до якісної взаємодії

Днями з метою обговорення актуальних питань співпраці керівництво та фахівці Тернопільської митниці ДФС зустрілись із представниками контролюючих служб області. Зокрема, в заході взяли участь представники Державної екологічної інспекції у Тернопільській області, Державної фітосанітарної інспекції області, Головного управління Держсанепідслужби в Тернопільській області та Тернопільського пункту державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні і транспорті.

На початку зустрічі перший заступник начальника Тернопільської митниці ДФС Оксана Антонович інформувала присутніх про основні підсумки роботи митниці за І півріччя 2015 року, зокрема, відзначила наповнення державного бюджету та обсяги зовнішньоекономічних операцій.

«З початку 2015 року учасниками зовнішньоекономічної діяльності області перераховано до Державного бюджету України 317,5 млн грн, що на 114,6 млн грн або 56,6% більше ніж за аналогічний період минулого року. Водночас загальний товарообіг зовнішньоекономічної діяльності області склав 239,4 млн дол. США, з яких імпорт – 114,4 млн дол. США, експорт – 125,1 млн дол. США», – зазначила Оксана Антонович.

Окрім цього, учасники заходу обговорили основні аспекти здійснення митного оформлення товарів за принципом «єдиного офісу» та відзначили позитивну співпрацю митниці та контролюючих служб Тернопільської області щодо оперативного та безперебійного здійснення митного контролю та оформлення товарів.

На завершення Оксана Антонович зауважила тематичність зустрічі, що дала можливість обговорити проблематику, яка виникає в роботі та обмінятись корисною інформацією та висловила сподівання щодо подальшої співпраці та взаєморозуміння.
 

Анонси подій

Актуальна тема