Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуЗа наслідками контрольно-перевірочної роботи донарахували майже 58 млн грн

 

З метою упередження порушень податкового законодавства та збільшення надходжень до Державного бюджету України підрозділами податкового та митного аудиту області насамперед приділяється особлива увага проведенню перевірок ризикових суб’єктів господарювання. Ставиться акцент на якісному проведенні документальних перевірок та належному документуванні встановлених порушень, такі дії спрямовані на можливість безапеляційного узгодження проведених донарахувань.

За словами начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігоря Комендата, кількість перевірок за шість місяців поточного року порівняно з відповідним періодом минулого року зменшилась на майже 27%. Зокрема, минулого року проведено 341 контрольно-перевірочний захід, а цього року – 269 таких заходів.

Проте завдяки зменшенню кількості перевірок вдалося досягнути їх більшої якості та ефективності, тож сума донарахованих сум підрозділами податкового та митного аудиту не зменшилась, а навпаки збільшилась. Зокрема, якщо за підсумками січня-червня 2014 року ця сума становила понад 47 млн грн, то за аналогічний період цього року – 57,8 млн гривень. Від донарахованих сум до зведеного бюджету забезпечено надходження 11,8 млн гривень.

Рівень узгодженості сум донарахованих за результатами проведених у 2015 році перевірок становит
 

Анонси подій

Актуальна тема