Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуНа семінарі обговорювали особливості та способи удосконалення адміністрування податків і зборів

 

Безкоштовний науково-практичний семінар для бухгалтерів та суб’єктів господарювання Тернопільщини на тему «Все про електронне адміністрування ПДВ» нещодавно відбувся у актовій залі Головного управління ДФС у Тернопільській області за участю фахівців аудиторської фірми «Тер Аудит», РНБА, компанії «Волошин» та фіскальної служби.

Після привітання присутніх бухгалтерів із професійним святом, заступник начальника ГУ ДФС в області Сергій Господарик наголосив, що подібні заходи покликані дати кваліфіковану відповідь на усі питання, які хвилюють сьогодні підприємницьке середовище, а також сформувати пропозиції щодо удосконалення податкового законодавства.

«Без реформ ніякого руху вперед, розвитку в житті і економіці країни, не буде, - вказав Сергій Степанович. – Зараз відбуваються великі зміни як в адмініструванні податків, так і в стосунках з бізнесом. Проте основними цілями, які ми спільно маємо досягти, є зміна ментальності підприємців і працівників фіскальної служби, а також повна ліквідація корупції».

Десятки учасників заходу мали можливість переглянути презентації та заслухати доповіді представників компаній-організаторів семінару. Крім того, про цьогорічне запровадження електронного ПДВ доповідав начальник відділу контролю за оподаткуванням ПДВ ГУ ДФС області Андрій Мамрош. «Така система з 1 липня уже працює в штатному режимі і її ефективне функціонування дозволить унеможливити формування фіктивного податкового кредиту та незаконне отримання відшкодування ПДВ з бюджету недобросовісними підприємцями, а також скоротити обсяг тіньової економіки в країні та витрати держави на адміністрування», - пояснив він.

Слід зазначити, що на завершення зустрічі заступник начальника відомства Сергій Господарик додав, що зараз фіскальна служба насамперед є партнером бізнесу, а головним її завданням  відтепер є надання якісних сервісних служб для громадян України.
 

Анонси подій

Актуальна тема