Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуБоротьба з митними правопорушеннями області

 

                Працівниками Тернопільської митниці ДФС у червні 2015 року складено 13 протоколів про порушення митних правил на загальну суму 235,4 тис. гривень.

Характер справ, зокрема, стосувався порушення, протиправних дій, спрямованих на ухилення від сплати митних платежів, порушення встановленого порядку переміщення товарів через митний кордон України, а також вчинення неправомірних дій з товарами, митне оформлення яких не закінчено, або з товарами, що перебувають на тимчасовому зберіганні під митним контролем.

Так, у звітному періоді за результатами роботи митниці в правоохоронному напрямку перераховано коштів до державного бюджету України в сумі майже 12 тис. грн,а саме від сплати штрафів в справах про порушення митних правил за постановами митниці.

Митницею розглянуто 6 справ про митні правопорушення та 6 справ на суму 235,4 тис. грн передано до суду. Постановами митниці до адміністративної відповідальності притягнуто винних осіб з накладенням штрафів на загальну суму 40,6 тис. гривень.

Також з метою перевірки законності імпорту транспортних засобів, фруктів та овочів у червні поточного року працівниками відділу аналізу ризиків та протидії митним правопорушенням направлено два запити до уповноважених органів іноземних держав.
 

Анонси подій

Актуальна тема