Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну 

Третя Всеукраїнська спартакіада серед інвалідів праці «Сила духу» стартувала.

    На виконання  наказу  виконавчої дирекції Фонду страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 29.04.2015 року № 424» Про  проведення  третьої Всеукраїнської  спартакіади  серед інвалідів праці» «Сила духу» та з метою  залучення  інвалідів  до активного суспільного життя  в області було створено  організаційний комітет на базі управління виконавчої дирекції Фонду.

    Перший етап  спартакіади  в Тернопільській  області  було  проведено 25 червня 2015 року  в  Спортивному залі спортивного комплексу Тернопільського політехнічного  університету ім.. І.Пулюя.

    В Бережанському відділенні на виконання  плану організаційних заходів  з підготовки  та проведення у 2015 році першого етапу та фінальних змагань третьої Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці « Сила духу» була зформована  команда в кількості десяти чоловік . Представники команди приймали участь у таких видах спорту, як армспорт, гирьовий спорт, шахи, дартс та бомбаскет.

   Бережанський район в команді представляли Лещук Василь Васильович с. Жуків (шахмати),Чіх Михайло Іванович с. Потутори(армспорт), Віш Зеновій Львович с. Комарівка(гирьовий спорт) та тимчасово переміщений із зони АТО Ласков Вячеслав Іванович (бомбаскет).

    Козівський район представляли   інваліди  праці  Корчук Іван Васильович  с.Теофіпілка (дартс) , Лобур Микола Орестович  с. В.Ходачків (дартс), Грубський Петро  Володимирович(шахмати) , та  Федчишин Петро Григорович(армспорт) з смт. Козова .

   Зборівщину представляли Зелінський Андрій Володимирович(гирьовий спорт) та Мороз Роман Павлович (бомбаскет).

   Окремі з учасників брали участь у  змаганнях минулих років. Але буди і новачки.

   Слід відмітити, що в цілому команда виступила досить успішно. Зокрема перше місце у змаганнях із гирьового спорту виборов Зелінський Андрій Володимирович зі Зборівщини у своїй ваговій категорії, що дало змогу за успішного виступу ще одного учасника команди у іншій ваговій категорії Віш Зеновія Львовича вибороти загальнокомандне перше місце в даному виді спорту.

  Непогано виступили і інші учасники команди. Зокрема Лещук Василь Васильович  вперше виступаючи у змаганнях із шахмат виборов друге місце. Також друге місце із дартсу  завоював Лобур Микола Орестович. Вперше беручи участь у змаганнях із армспорту третє місце у своїй ваговій категорії зайняв Чіх Михайло Іванович.

  Не можна не відмітити і найстаршого учасника змагань, жителя м. Антрацит Луганської області Ласкова Вячеслава Івановича, який під час змагань зустрів свого земляка, який представляв команду Кременечини.

 Ця подія засвідчила ,воістину ,непідробне  окрилення духу їх учасників, фізичну впевненість  та морально – психологічну  стійкість , всесторонність  їхнього буття та діяльності. Приїхавши натхненно зворушеними з  особливими враженнями  отриманими ними в процесі змагання , підкреслюють те що  сторицею оправдовується всі фінансові  та організаційні витрати  організаторів змагання. Із кращих учасників змагань буде сформовано команду, яка педставлятиме  Тернопільську область на Всеукраїнських змаганнях у вересні поточного року.

 

В. о.    В.о. начальника  відділення                                                               С. М. Штогрин

 

 

                                                                 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема