Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуНа виконання закону «Про очищення влади»

податківці Тернопільщини перевірили 1720 декларацій

 

Як повідомили в управлінні доходів і зборів фізичних осіб Головного управління ДФС у Тернопільській області, з початку року проведено 1720 перевірок достовірностей відомостей, зазначених в деклараціях про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру осіб, які підлягають перевірці відповідно до Закону України «Про очищення влади». Перевірки здійснювались за спеціальним алгоритмом, який дозволяє виявляти недостовірність вказаних у декларації відомостей про наявність у суб’єктів декларування майна (майнових прав), а також невідповідність вартості майна (майнових прав), набутого (набутих) за час перебування на відповідних посадах, доходам, отриманим із законних джерел.

За результатами таких перевірок у 1700 декларантів правдивість наданих відомостей підтвердилась, у 20 – виявлено недостовірність чи невідповідність даних.

Загалом з початку введення в дію Закону України «Про очищення влади» до підрозділів ДФС у Тернопільської області надійшло 3197 запитів про проведення перевірок достовірностей відомостей, передбачених пунктом 2 частини 5 статті 5 Закону, 2781 з них – цьогоріч.

Нагадаємо, відповідно до Закону України  «Про очищення влади” (частина третя статті 1, частина восьма статті 3), особа, яка вказала недостовірні відомості щодо набутого майна та не змогла пояснити його походження, позбавляється на десятирічний термін права обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування.

 

 

Відділ комунікацій

Головного управління ДФС у Тернопільській області
 

Анонси подій

Актуальна тема