Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуПро основні зміни податкового законодавства говорили на семінарі у Ланівцях

 

В рамках проведення Дня району для платників Лановеччини нещодавно відбувся семінар за розширеною програмою, де кожен учасник мав змогу отримати кваліфіковану відповідь на запитання від спеціалістів фіскальної служби області.

З вітальними словами до учасників семінару звернулися заступник начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Надія Лопатинська, голова Лановецької районної державної адміністрації Юліан Сірант та заступник голови Лановецької районної ради Василь Дяченко.

«Подібний захід організований з метою обговорення змін та новацій в податковому законодавстві, а саме необхідності використання касових апаратів платниками єдиного податку ІІ групи уже з 1 липня цього року, запровадження повноцінної системи електронного адміністрування ПДВ, можливості застосування понижуючого коефіцієнта при сплаті єдиного соціального внеску підприємцями», - зазначила Надія Лопатинська, звертаючись до учасників семінару.

Під час роботи семінару лектори – фахівці Головного управління ДФС області розповіли про актуальні зміни законодавства. В цілому захід пройшов у формі діалогу, де підприємці і бухгалтери мали можливість отримати усю потрібну інформацію, яка допоможе їм безпосередньо у господарській діяльності.
 

Анонси подій

Актуальна тема