Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуПосадові особи ДФС області провели 53 особистих прийоми

 

Протягом п’яти місяців 2015 року працівниками територіальних органів ГУ ДФС у Тернопільській області проведено 53 особистих прийоми громадян.

До фахівців місцевих органів ДФС в області звертались переважно підприємці та наймані працівники, а саме 36 та 12 осіб відповідно.

Слід зазначити, що мешканці Тернопільщини найбільше цікавляться питаннями щодо адміністрування податку на додану вартість, податку на доходи фізичних осіб, єдиного соціального внеску та акцизного податку.

За результатами проведених особистих прийомів, фахівцями було надано 53 усних роз’яснення.

Відповідно до Порядку розгляду звернень та організації особистого прийому громадян у Державній фіскальній службі України та її територіальних органах, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 2 березня 2015 року №271, запис на черговий прийом до керівника органу ДФС припиняється за 10 робочих днів, до інших посадових осіб – за 5  робочих днів до дати особистого прийому.

Записатись на прийом до посадових осіб Головного управління ДФС у Тернопільській області можна зателефонувавши за номером: 43-46-33. 

З графіком особистого прийому громадян можна ознайомитися на суб-сайті ГУ ДФС в області в розділі «Приймальня громадян».

 

 

Відділ комунікацій

Головного управління ДФС у Тернопільській області
 

Анонси подій

Актуальна тема