Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуПропонуємо внести зміни до реєстру неприбуткових організацій та установ

На офіційному web-порталі Державної фіскальної служби України (www.sfs.gov.ua) 2 червня 2015 року у підрозділі «Проекти регуляторних актів» розділу «Діяльність» розміщено проект наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Положення про Реєстр неприбуткових організацій та установ».

Цей документ розроблено з метою приведення Положення про Реєстр неприбуткових організацій та установ у відповідність до вимог нової редакції ст. 133 Податкового кодексу України (далі — ПКУ).

Законопроект передбачає:

- визначення ознак неприбутковості організацій або установ відповідно до переліку суб’єктів і критеріїв, зазначених у новій редакції ПКУ;

- відсутність необхідності повторного внесення до Реєстру (перереєстрації) організацій та установ, які відповідають новій редакції ст. 133 ПКУ і були внесені до Реєстру станом на 1 січня 2015 року;

- запровадження перехідного періоду для забезпечення актуалізації Реєстру неприбуткових організацій та установ, а саме: інвентаризацію ДФСУ протягом 6 місяців із дня набрання чинності цим наказом організацій та установ, які були внесені до Реєстру станом на 1 січня 2015 року, та повідомлення їх про виключення з Реєстру в разі невідповідності вимогам ПКУ і скасування ознаки неприбутковості.

Зауваження та пропозиції до Проекту наказу приймаються протягом 1 місяця на адреси розробника: поштову — 04655, МПС, м. Київ, Львівська площа, буд. 8, Департамент методологічної роботи з питань оподаткування, електронну — lhropun@sfs.gov.ua, а також на поштову адресу Державної регуляторної служби України — 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, буд. 9/11.
 

Анонси подій

Актуальна тема