Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуКонкурс заявок у рамках Проекту ЕСКОМ (ЄС)

 

Громадські організації “Жінки в Європі за спільне майбутнє” (WECF), Екоклуб (Україна), Гутта-клуб (Молдова) та Ацхальцикхе (Грузія) за фінансової підтримки “Європейського інструменту сусідства та партнерства” (ЄС) запрошують активні неприбуткові громадські організації з України, Молдови, Грузії та Вірменії до участі у конкурсі у рамках Проекту ЕСКОМ (“Енергоефективність: створення коаліцій на місцях”) (далі – Проект).

Проект спрямований на створення секторного регіонального партнерства між громадськими організаціями з вищезазначених країн, а також підвищення їх потенціалу у сфері енергоефективності.

Запропоновані проекти повинні фокусуватися на аналітиці, лобіюванні, співпраці між секторами, тренінгах, розбудові коаліцій та поширенні інформації, і не можуть бути спрямовані на створення інфраструктури чи використані як інвестиції. Максимальний бюджет проекту від одного заявника не повинен перевищувати 7 500 євро, а частка фінансування з боку ЄС не може бути більшою за 95%.

Відібрані на конкурсній основі громадські організації у 2015 році візьмуть участь у Менторській програмі, яка включатиме відвідання тренінгів та виконання домашніх завдань (структура програми додається).

Для участі у даному конкурсі необхідно надіслати заповнені англійською або російською мовами заявкубюджет проекту (budget), мотиваційний лист, декларацію заявника (форми додаються) та резюме учасників проекту й керівника організації (у довільній формі) на електронну адресу competition@ecoclubrivne.org до 15 травня 2015 року.

Переможці відбору будуть повідомлені про подальші кроки електронною поштою до 15 червня 2015 року.

Детальнішу інформацію щодо даного конкурсу можна отримати в Інструкції для подання заявок (додається), а також у координатора проекту Іллі Єременка за тел.: 063 483-51-22 (e-mail: illia@ecoclubrivne.org).

 
 

Анонси подій

Актуальна тема