Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

У Збаражі відбувся «День району»


У Збаражі відбувся «День району»

Задля підвищення рівня податкової культури і обізнаності серед активної громадськості та представників бізнесу фахівці Головного управління ДФС у Тернопільській області на чолі з заступником відомства Сергієм Господариком провели у Збаражі «День району».

Захід розпочався у Збаразькій об’єднаній ДПІ традиційно із зустрічі з представниками місцевих ЗМІ. Учасники обговорили необхідність висвітлення інформації щодо низки актуальних для громади питань, пов’язаних із цьогорічними новаціями податкового законодавства, сучасними правилами адміністрування податків і зборів, корисністю бюджетної децентралізації.

Крім того, в актовій залі Збаразької РДА відбулася зустріч із підприємцями та семінар для платників, в ході якого представники фіскальної служби шляхом відкритого діалогу доступно роз’яснили особливості оподаткування ПДВ, податком на прибуток, акцизним податком, податком на доходи фізосіб, єдиним внеском на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, податком на нерухомість та нюанси введення касових апаратів для окремих груп платників єдиного податку.

«Зараз ми маємо можливість здійснити певний аналіз впливу тих суттєвих змін, які відбулися в податковому законодавстві наприкінці минулого року, - зазначив Сергій Господарик. – Фахівці фіскальної служби, а також запрошені експерти і представники місцевої влади сьогодні намагатимуться донести для присутніх усю необхідну інформацію, адже запровадження електронного адміністрування ПДВ, новації у системі ЄСВ, особливості нарахування податку на нерухоме майно та ряд інших моментів безумовно потребують кваліфікованого роз’яснення для громадян».  

Під час заходу також відбулася робоча зустріч керівництва ГУ ДФС у Тернопільській області та Збаразької об’єднаної ДПІ з представниками районної влади. Тут державні службовці обговорили ряд питань щодо перспектив відновлення в краї потужностей підприємств спиртової галузі, підвищення ефективності використання земель сільськогосподарськими товаровиробниками і відповідно збільшення від них податкових платежів та загалом шляхи досягнення бюджетної незалежності Збаражчини.

 

 

Відділ комунікацій

ГУ ДФС у Тернопільській області
 

Анонси подій

Актуальна тема