Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуПрийом попередніх пропозицій

по створенню робочих місць

для внутрішньо переміщених осіб (ПРООН)

 

З метою виявлення і підтримки ініціатив з організації зайнятості внутрішньо переміщених осіб (далі – ВПО) на основі співфінансування Програма розвитку ООН в Україні (ПРООН) оголошує прийом попередніх пропозицій щодо створення робочих місць для ВПО.

До участі у даному конкурсі запрошуються місцеві органи влади і самоврядування, підприємства, організації та установи усіх форм власності та господарювання, а також фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності.

У рамках конкурсу підтримуватимуться наступні пропозиції:

- створення постійних робочих місць (не менше 12 місяців);

створення тимчасових робочих місць (від 60 до 180 робочих днів);

- організація тимчасової зайнятості на громадських роботах (від 60 до 180 робочих днів), що має здійснюватися відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 р. №175 (додається).

Розмір фінансування проектних пропозицій визначатиметься в індивідуальному порядку залежно від конкретних умов, проте частка заявника не повинна бути меншою 33%.

Для участі у даному конкурсі необхідно до 09 квітня 2015 року надіслати заповнену попередню пропозицію у двох форматах PDF (з підписом і печаткою) та Word (форма додається) на електронну адресу: oleksandra.tselishcheva@undp.org.

Рішення про надання співфінансування приймається ПРООН з урахуванням дотримання низки критеріїв (додаються) і за результатами порівняльної оцінки пропозицій.

З детальнішою інформацією щодо даного конкурсу можна ознайомитися у додатках та звернувшись до координатора програми Олександри
Целішевої
 за тел.: +38 050 664-06-16
 
(e-mail: oleksandra.tselishcheva@undp.org)

 
 

Анонси подій

Актуальна тема