Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуЕлектронні сертифікати цього року отримали вже 2079 платників

 

З початку року відділом реєстрації користувачів при ГУ ДФС у Тернопільській області управління (центру) сертифікації ключів ІДД ДФС безкоштовно видано 5718 посилених сертифікатів відкритих ключів, власниками яких стали 2079 платників податків.

Варто зазначити, що фізичні особи цьогоріч отримали понад 3280 електронних сертифікатів. Відтак за вказаний період клієнтами АЦСК ІДД ДФС стали 1522 платники податків Тернопільської області.

Крім того, 557 юридичних осіб Тернопільської області стали власниками цифрових підписів від АЦСК ІДД ДФС, яким видано 2438 посилених сертифікатів.

Нагадаємо, що у зв’язку зі зміною найменування АЦСК ІДД ДФС сформовано нові технологічні сертифікати центру та серверів центру, які необхідно додати до файлового сховища програмного забезпечення, що використовується для накладення електронного цифрового підпису на електронні документи.

Завантажити повний перелік актуальних технологічних сертифікатів АЦСК ІДД ДФС можна у розділі «Сертифікати АЦСК» офіційного інформаційного ресурсу.

Користувачами посилених сертифікатів ключів електронного цифрового підпису у Тернополі можна стати, звернувшись у відділ реєстрації користувачів при ГУ ДФС у Тернопільській області управління (центру) сертифікації ключів ІДД ДФС за адресою: м. Тернопіль, вул. Білецька, 1, ліве крило, ЦОП, 1-ий поверх, кабінет 122. Тел. для довідок 23-53-61.

Також ключі електронного підпису видають у Чорткові за адресою: вул. Шевченка, 23, 1-ий поверх, кабінет 10. Тел. для довідок (03552) 2-15-60.

 

Відділ комунікацій

Головного управління ДФС у Тернопільській області
 

Анонси подій

Актуальна тема