Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуМіжрегіональний грантовий конкурс від ОФІД  - ПРОООН

 

Фонд міжнародного розвитку Організації країн-експортерів нафти (OFID/ОФІД) та Програма розвитку ООН (ПРООН) запрошують громадські (неурядові) організації, які зареєстровані та функціонують у визначених країнах Європи, Центральної Азії та Близького Сходу (зокрема, в Україні), до подання проектних ідей на перший Міжрегіональний грантовий конкурс (далі – Конкурс).

Метою даного Конкурсу є підтримка пілотних проектів, спільних досліджень та налагодження громадськими (неурядовими) організаціями обміну знаннями й ініціативами стосовно вироблення інноваційних та практичних рішень з подолання сучасних проблем розвитку зазначених регіонів.

Тематичними пріоритетами даного Конкурсу є:

- доступні рішення із забезпечення енергією і водою: технологічні рішення, здатні вирішити проблеми нестачі доступу до енергії й води (розвиток відновлювальної енергетики, поводження з відходами, водна безпека, управління водними ресурсами, стійкий розвиток сільського господарства);

- економічне управління і зайнятість: потреба у більш інклюзивному (відкритому) ринку праці з одночасним збільшенням можливостей доступу до нього (залучення молоді до ринку праці, підтримка підприємництва і зайнятості жінок, молоді тощо).

Особлива увага надаватиметься проектам, які спрямовані на вирішення проблем вразливих суспільних груп, таких як молодь, жінки, біженці, приймаючі громади, внутрішньо переміщені особи та громади, які потребують відновлення умов проживання.

Фінансуванню підлягають такі види діяльності: дослідницька діяльність; вироблення типових технологічних рішень; організація заходів (семінарів, тренінгів, воркшопів, конференцій) задля обміну знаннями та вироблення технологічних рішень; документування і розповсюдження типових рішень та інноваційних ідей.

Гранти надаються у сумі від 20 до 55 тис. дол. США на один проект. Заявник може подавати більше однієї заявки. За результатами відбору планується забезпечити фінансуванням від трьох до п’яти проектів.

Відбір проектних ідей здійснюватиметься у два етапи:

Етап висловлення зацікавленості – представлення проектної ідеї та надання інформації про діяльність і статус організації. Заявник надсилає заповнену Анкету №1(форма додається) та документи про реєстрацію організації як неурядової (перекладені на англійську мову) на адресу crgrants.irh@undp.org до 30 березня 2015 рокуУ разі позитивного рішення, учасник буде поінформований про перехід до другого етапу відбору.

Етап подання повної заявки – налагодження/посилення співпраці з однією з інших організацій з іншого регіону дії Конкурсу. Організації разом розробляють детальну проектну пропозицію (Анкета №2) і бюджет, форми яких додаються. Також одна з організацій-партнерів надсилає заповнений лист-зобов’язання та перекладену на англійську мову реєстрацію організації на адресу crgrants.irh@undp.org до 31 травня 2015 року.

Остаточне рішення про отримувачів грантів планується оголосити у середині червня 2015 року.

Критерії відбору проектних ідей на Міжрегіональний грантовий конкурс.
            Перелік країн, які можуть брати участь у Міжнародному грантовому конкурсі.

З детальнішою інформацією щодо даного Конкурсу можна ознайомитися у додатках та на веб-сайті Програми розвитку ООН (http://www.eurasia.undp.org/content/rbec/en/home/about_us/partners/cross_regional-grants-competition), а також отримати за електронною адресою crgrants.irh@undp.org.

 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема