Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуКонструктивне вирішення  проблемних питань

 

Співпраця фахівців Тернопільської  митниці ДФС та керівників місць доставки товарів, що функціонують в зоні її діяльності, триває вже більше 15 років. Тому дуже важливим і актуальним на сьогодні є підтримка належного рівня взаємодії та взаєморозуміння в роботі.

З цією метою керівництвом Тернопільської митниці ДФС проведено робочу зустріч за участю керівників місць доставки товарів, представників учасників зовнішньоекономічної діяльності, перевізників та громадськості регіону.

Загалом учасники зустрічі у формі жвавого діалогу обговорили актуальні питання що виникають під час надання послуг в місцях доставки товарів, зокрема, торкнулись цінової політики даних послуг та порядку роботи місць доставки товарів.

Начальник Тернопільської митниці ДФС Володимир Марцинюк окремо зупинився на питаннях зменшення часу простою транспортних засобів у зонах митного контролю та інформаційного забезпечення перевізників при проходженні вантажами митних формальностей. Особливий акцент було приділено також питанню надання митницею адміністративних послуг з отримання перевізниками свідоцтв на транспортні засоби.

Окрім цього, фахівцями Тернопільської митниці ДФС та учасниками заходу обговорювались питання щодо вимог облаштування місць доставки товарів з метою створення сприятливих умов для роботи суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності. Зокрема, присутніх ознайомили із проектом наказу, що регламентує нові технічні та будівельні вимоги до ваговимірювальних комплексів, які використовуються для здійснення митного контролю.

На завершення зустрічі керівництво митниці відзначило прагнення сторін до пошуку ними шляхів для порозуміння.

«Фахівці і керівництво Тернопільської митниці ДФС відкриті для обговорення проблемних питань задля співпраці. Перші кроки для цього уже зроблено: окреслено проблемні питання і розпочато процес їх вирішення», – відзначив Володимир Марцинюк
 

Анонси подій

Актуальна тема