Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Голови сільських та селищних рад вдосконалювали знання податкового законодавства


 

В рамках цьогорічної податкової реформи в оподаткуванні відбулися кардинальні зміни. Саме з метою роз’яснення та правильного їх тлумачення  працівники Тернопільського регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації спільно із фахівцями Головного управління ДФС області організували тренінг-навчання для голів сільських та селищних рад.

«Останні новації, які відбулися  у податковій системі стосуються кожного громадянина нашої держави, незалежно від того, чи він проживає у місті чи в селі, - наголосив під час свого виступу заступник начальника управління доходів і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Тернопільській області Андрій Руцький. – Реагувати на ці зміни необхідно грамотно і оперативно, адже тепер органам місцевого самоврядування відводиться значна роль у наповненні бюджету, а відповідно і у фінансовому забезпеченні свого регіону».

Під час заходу учасники, серед іншого, обговорили умови застосування податкової соціальної пільги до податку на доходи фізичних осіб, необхідність запровадження і використання РРО окремими групами платників єдиного податку, а також особливості нарахування і справляння у 2015 році податку на нерухомість, відмінної від земельної ділянки.
 

Анонси подій

Актуальна тема