Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Чи має підприємець право на податкову знижку?


 

Громадяни України можуть скористатися правом на податкову знижку протягом всього року.

До податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, зазначені у п. 166.3 ст. 166 Податкового кодексу України та підтверджені відповідними документами. У зазначених документах обов’язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх продажу (виконання, надання).

Якщо громадянин отримує доходи лише від підприємницької діяльності, то право на податкову знижку у нього відсутнє. Тільки за наявності доходів у вигляді заробітної плати, він матимете право на податкову знижку.

Підпунктом 166.4.2 п. 166.4.2 ст. 166 Податкового кодексу України передбачено, що загальна сума податкової знижки, нарахована платнику податку у звітному податковому році, не може перевищувати суми річного загального оподатковуваного доходу платника податку, нарахованого як заробітна плата, зменшена з урахуванням положень п. 164.6 цього Кодексу, тобто на суму єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та на суму податкової соціальної пільги за її наявності тощо.
 

Анонси подій

Актуальна тема