Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуЗа рахунок контрольно-перевірочної роботи до бюджету надійшло 7,3 млн гривень

 

Цього року контрольно-перевірочні заходи органів фіскальної служби області спрямовувались виключно на тих суб’єктів господарювання, діяльність яких має ознаки ризиків несплати або сплати податків у неповному обсязі.

Кількість перевірок за 2 місяці поточного року порівняно з відповідним періодом минулого року зменшилась на понад 7%. Зокрема, минулого року проведено 91 контрольно-перевірочний захід, а цього року – 85 таких заходів.

Проте завдяки зменшенню кількості перевірок вдалося досягнути їх більшої якості та ефективності, тож сума донарахованих сум підрозділами податкового та митного аудиту не зменшилась, а навпаки збільшилась. Зокрема, якщо за підсумками січня-лютого 2014 року ця сума становила понад 5 млн грн, то за аналогічний період цього року – 14,4 млн гривень.

Рівень узгодженості сум донарахованих за результатами проведених у 2015 році перевірок становить 61 %. Сума зменшених збитків за два місяці цього року становить 24,7 млн гривень.

На Тернопільщині за результатами проведених впродовж січня – лютого контрольно-перевірочних заходів до державного бюджету забезпечено надходження 7,3 млн грн, що на понад півмільйона гривень більше, ніж за відповідний період минулого року. 

 

Відділ комунікацій

Головного управління ДФС у Тернопільській області

 

           

 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема