Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Фінансова підтримка мікропроектів Посольства ФРН в Україні


Фінансова підтримка мікропроектів Посольства ФРН в Україні

 

Посольство Федеративної Республіки Німеччини у місті Києві оголошує про надання у 2015 році фінансової підтримки мікропроектам, спрямованим на поліпшення умов життя найбідніших верств населення.

До участі у даному грантовому конкурсі мікропроектів запрошуються організації, об’єднання та установи, які не мають змоги самостійно профінансувати свій проект у сфері покращення задоволення основних потреб бідних та найбідніших верств населення, що має довгострокову дієвість (наприклад, встановлення опалювальних систем чи встановлення енергозберігаючих вікон у громадських установах).

Прогнозована тривалість проектів зазвичай становить 6 місяців, а максимальний розмір гранту складає 8 тис. євро.

Для участі у даному грантовому конкурсі необхідно до 28 лютого 2015 року надіслати заповнену аплікаційну заявку однією з доступних мов на вибір (українськаанглійськанімецька) з підписами двох відповідальних осіб організації-заявника за адресою:

Посольство Німеччини у Києві

Відділ економіки

вул. Богдана Хмельницького, 25

01901, Київ

Звертаємо вашу увагу на те, що, у випадку заповнення заявки українською мовою, опис проекту необхідно представити англійською або німецькою мовами.

З детальною інформацією щодо участі у даному грантовому конкурсі можна ознайомитися у додатку і на веб-сайті Посольства Німеччини у м. Київ (http://www.kiew.diplo.de/Vertretung/kiew/uk/04/Entwicklungspol__Zusammenarbeit/Kleinstprojekte__2014__15.html).

 

Основні умови участі у грантовому конкурсі мікропроектів від Посольства Німеччини у Києві у 2015 році:

- Максимальна сума гранту становить 8 000 євро;

- Закупівлі, які необхідні у рамках проекту, здійснюються винятково в Україні;

- Проект не повинен призводити до повторних зобов’язань Посольства;

- На одну організацію/обєднання/установу може бути подана лише одна заявка;

- Виконавець проекту має бути спроможним самостійно нести поточні витрати або заробляти кошти у рамках проекту;

- Заявник повинен забезпечити частину власного внеску (як фінансового, так і не фінансового – трудовитрати, надання робочої сили, приміщень тощо);

- Заходи щодо сприяння окремим особам або державним органам та надання субсидій для покриття поточних витрат (зарплата, витратні матеріали тощо) організацій-заявників є неможливими.

 Дивіться також

 

Анонси подій

Актуальна тема