Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну20 лютого – останній день подання податкової декларації з плати за землю

 

Відповідно до п.п. 14.1.147 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від (далі - ПКУ) плата за землю – обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

Згідно з наказом Міністерства фінансів України від 14.01.2011 № 11 «Про бюджетну класифікацію» зі змінами та доповненнями надходження до бюджету земельного податку та орендної плати обліковується за окремими кодами класифікації доходів бюджету. В органах ДФС суб’єкту господарювання, який одночасно є платником земельного податку та орендної плати, відкривають окремі інтегровані картки платника для обліку земельного податку та орендної плати.

З урахуванням викладеного, суб’єкт господарювання, який є одночасно платником земельного податку та орендної плати, має подати до органу ДФС за місцем знаходження земельної ділянки окремо податкову декларації з плати за землю щодо земельного податку та окремо щодо орендної плати.

Нагадаємо, що 20 лютого останній день подання податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) за січень 2015 року (пп. 49.18.1 та п. 286.3 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755-VI).
 

Анонси подій

Актуальна тема