Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуЗапит на публічну інформацію – дієвий метод консультування платників податків

Протягом першого місяця цього року до територіальних органів Головного управління ДФС у Тернопільській області надійшло 4 запити з проханням надати публічну інформацію, з них від фізичних осіб – 3, юридичних осіб – 1.

Згідно форми подання по 2 запити надійшли електронною і звичайною поштою.

Найцікавішою для запитувачів є інформація щодо термінів подачі податкової звітності та сплати платежів, про нараховані і сплачені суми, а також стан розрахунків з бюджетом.

За результатами розгляду фахівцями місцевих органів фіскальної служби області 4 запити задоволено і надано вичерпні відповіді на них.

Нагадуємо, що запити на публічну інформацію, розпорядником якої є Головне управління ДФС у Тернопільській області, можна подавати:

·        на поштову адресу:

Головне управління ДФС у Тернопільській області

вул.Білецька,1

м. Тернопіль

46003

·        на електронну адресу: public@tr.minrd.gov.ua;

·        факсом: (0352) 43-46-02;

·        за телефоном: (0352) 43-46-33.

Запит може бути поданий особисто до сектору організації роботи ЦОП, розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації Головного управління ДФС у Тернопільській області у робочий час згідно з правилами внутрішнього трудового розпорядку (з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 18.00 год. та у п’ятницю – з 09.00 до 16.45 год. Обідня перерва – з 13.00 до 13.45 год.
 

Анонси подій

Актуальна тема