Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуРеформи у податковій системі обговорили науковці, бізнес та влада

 

«Новації в оподаткуванні – 2015» – тема, яка цікавить зараз кожного платника податків, стала ключовою на засіданні круглого столу, що відбулося 13 лютого в приміщенні Тернопільського національного економічного університету. Організаторами заходу спільно з ТНЕУ виступили Тернопільська міська рада та Головне управління ДФС у Тернопільській області. Участь в інформаційно-науковому заході взяли науковці, представники бізнесу, влади та громадськості. Із вступним словом до присутніх звернувся начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат, який відмітив, що головними новаціями податкової реформи є зниження єдиного соціального внеску, реформування податку на додану вартість, податку на прибуток, спрощеної системи оподаткування, податку на нерухоме майно.

«Ми з вами живемо в час, коли основною проблемою є стабілізація та відродження економіки. І, зрозуміло, що без реформ ніякого розвитку ситуації на краще та руху вперед не буде. Відповідно, зараз відбуваються великі зміни як в адмініструванні податків, так і в стосунках з бізнесом. Проте головне, що ми маємо зробити, – це змінити ментальність як працівників фіскальної служби, так і бізнесу, ліквідувати будь-які можливі варіанти корупції», – наголосив Ігор Комендат.

Жваве обговорення в присутніх на заході викликала тема податку на нерухомість, новацій в оподаткуванні доходів фізичних осіб, реформування єдиного внеску, податку на додану вартість, податку на прибуток. З доповідями на дану тематику виступили фахівці Головного управління ДФС у Тернопільській області та науковці Тернопільського національного економічного університету.
 

Анонси подій

Актуальна тема