Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Святий Миколай живе в кожному з нас!


Святий Миколай живе в кожному з нас!

Цього року, мандруючи Україною, Святий Миколай завітав з подарунками і на Бережанщину.

19 грудня у залі засідань адмінбудинку відбулась благодійна святкова програма «Святий Миколай живе в кожному з нас». З’єднавши сили у підготовці до свята, служба у справах дітей районної державної адміністрації, відділ освіти, сектор у справах сім’ї, молоді та спорту, Бережанський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і Бережанська міська громадська організація «Рідне місто» підготували 240 подарунків (солодощі та м’які іграшки) для дітей різних категорій: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, малозабезпечених, дітей-переселенців та дітей, чиї батьки відстоюють свободу України в боях на Сході.

Незважаючи на відсутність фінансування, лише щиро бажаючи подарувати дітям свято, організатори акції змогли зібрати достатньо коштів для того, щоб організувати Свято Миколая. А допомогли в цьому підприємці, які пожертвували на благодійну акцію значні кошти, подарували багато цукерок та інших солодощів.

Щиро дякуємо таким небайдужим людям та організаціям, які долучились до збору коштів на День Святого Миколая. Вдячні і мешканцям Бережанщини, які допомогли у зборі м’яких іграшок.

Низький уклін і велике спасибі талановитим педагогам і вихованцям Будинку творчості школяра, які організували чудову концертну програму. Усі присутні – дорослі та діти, були в захопленні від майстерного виконання театральних сценок та пісень до Дня Святого Миколая. І вкотре переконались – на Бережанщині підростає молода творча зміна.

Окрема подяка загальноосвітнім навчальним закладам району, які допомогли в підготовці до свята по збору коштів для придбання солодких подарунків.

Особлива подяка громадській організації «Рідне місто» (представник – Соколовська Алла). Завдячуючи їм та усім небайдужим мешканцям Бережанщини, дітям дістались чудові м’які іграшки.

Нехай Святий Миколай пошле усім, хто долучився до підготовки свята всіх небесних благ і довгих, щасливих років життя!

 

 

 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема