Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

ДИТИНА ЧЕКАЄ НА ВАС


ДИТИНА ЧЕКАЄ НА ВАС

 

Кожна дитина має право на виховання в сімейному оточенні, бо саме в родині беруть початок норми поведінки, трудові навички, ціннісні орієнтири, саме сім’я здатна підготувати дитину до труднощів реального життя. На жаль,  з кожним роком в Україні вцілому зростає кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На обліку служби у справах дітей Бережанської районної державної адміністрації сьогодні перебуває 60 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Прийомна сім’я, створена 22 листопада 2013 року на базі подружжя Дуденчука Ігоря Петровича та Дуденчук Ольги Василівни.

 

Прийнявши дитину в свою сім’ю, ви навчите звичних для нас та часто зовсім невідомих для дитини життєво необхідних навичок, поділитеся з нею любов’ю та турботою, а вона віддасть вам ці ж почуття, але вдвічі сильніші.

Нехай в кожної дитини буде сімя, хоч прийомна, але сімя. Що ж таке прийомна сімя? Прийомна сім’я — це сім’я, або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі, що взяла на виховання та спільне проживання від одного до чотирьох дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Держава бере на себе частину функцій: підготовку прийомних батьків, допомогу у вихованні дітей, матеріальне забезпечення утримання дітей.

В Бережанському районі створено 9 прийомних сімей, в яких проживають та виховуються 14 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Крім прийомної сім’ї є ще така форма влаштування дітей, як дитячий будинок сімейного типу — це окрема сім’я, що створена за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання і спільне проживання не менше як 5 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Загальна кількість дітей у дитячому будинку сімейного типу не повинна перевищувати 10 осіб, враховуючи власних дітей.

В нашому районі є родина Клачків в селі Тростянець, на базі якої створено дитячий будинок сімейного типу.

Дорогі батьки! Зважтеся і ви на цей крок, бо найкращий спосіб зробити дітей хорошими — це зробити їх щасливими. І коли прийомна дитина переступить поріг вашого дому, саме ви зробите цю дитину щасливою, навчите її усміхатися і любити людей.

Дитина чекає на вас — врятуйте її від сирітської долі!
 

Анонси подій

Актуальна тема