Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

03 лютого 2015 р. Бережанським райметодкабінетом проведено інформаційно-методичний семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи, завідувачів, вихователів-методистів ДНЗ, вихователів НВК, дошкільних навчальних закладів району на тему «Впровадження в навчально-виховний процес курсу за вибором «Освіта для сталого розвитку» в рамках реалізації українсько-шведського проекту «Освіта для стійкого розвитку».


03 лютого 2015 р.  Бережанським райметодкабінетом проведено інформаційно-методичний  семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи, завідувачів, вихователів-методистів ДНЗ, вихователів НВК, дошкільних навчальних закладів району на тему «Впровадження  в навчально-виховний процес курсу за вибором «Освіта для сталого розвитку» в рамках реалізації українсько-шведського проекту «Освіта для стійкого розвитку».

Жеребецька О.М., завідувач Бережанського РМК  проінформувала учасників семінару про реалізацію проекту «Освіта для сталого розвитку» у навчальних закладах Бережанщини  впродовж 2014-2015 навчального року та ознайомила із нормативною  базою.

Методику викладання курсів «Уроки для сталого розвитку» для ДНЗ,  початкової та  старшої школи розказала Проців Г.П., координатор впровадження проекту. Тренінгове заняття з учасниками семінару на тему «Збережемо енергію – врятуємо наш дім» провели   Дубіч Т.А., Копина І.Ф., Іваськів О.М., вчителі початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів району, які вже впроваджують елементи даного курсу  під час проведення уроків та позакласних заходів.

 

Михальчук Г.В., методист Бережанського РМК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема