Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

У Кременці відбувся «День району»


У Кременці відбувся «День району»

З метою відвертого діалогу із представниками бізнесу та громадськості працівники Головного управління ДФС у Тернопільській області на чолі з керівником відомства Ігорем Комендатом та заступником начальника Станіславом Денисюком провели у Кременці «День району».

Зокрема, в Кременецькій об’єднаній ДПІ відбулось засідання «круглого» столу з представниками бізнесу Кременецького та Шумського районів. Учасники заходу обговорили основні проблемні питання, які турбують бізнес та громадськість у зв’язку із прийняттям наприкінці минулого року ряду Законів України, які внесли зміни до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів.

Також заступник начальника ГУ ДФС у Тернопільській області Станіслав Денисюк провів виїзний особистий прийом громадян.

Відтак у залі засідань Кременецької районної державної адміністрації відбувся семінар для платників з актуальних питань оподаткування ПДВ, податком на прибуток, ПДФО, майновими податками, акцизним податком, ЄСВ.

Звертаючись до учасників заходу, начальник ГУ ДФС області Ігор Комендат зазначив: «Враховуючи законодавчі зміни, які торкнулися практично усіх податків і зборів, ми хочемо якомога більше розповісти про них. Саме тому започаткували цикл семінарів, з якими об’їдемо усю область. Наші провідні фахівці з допомогою слайдів у доступній формі донесуть до вашого відома усі ці нововведення у сфері податків. Ще один дуже важливий момент: відтепер громади формують місцеві бюджети. Тому, якщо є якісь незрозумілі моменти щодо сплати тих чи інших податків, запитуйте!».

На завершення відбулася робоча зустріч керівництва ГУ ДФС у Тернопільській області та Кременецької ОДПІ з представниками районної влади. Учасники обговорили питання щодо створення на Кременеччині та Шумщині умов для розвитку підприємництва, пошуку резервів у розширенні бази оподаткування, протидії тіньовій зайнятості населення. «Ми щодня спільно з ОДПІ працюємо над наповненням місцевих бюджетів, – зазначив у розмові голова Кременецької районної державної адміністрації Віталій Ткачук. – На особливому контролі перебувають питання використання земельних часток (паїв), виплати орендної плати за земельні частки, а також використання не переоформлених, не витребуваних угідь та оновлення нормативної грошової оцінки».
 

Анонси подій

Актуальна тема