Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Боротьба з корупцією – одне із пріоритетних завдань


 

Боротьба з корупцією – одне із пріоритетних завдань

 

З метою протидії корупції в податкових та митних підрозділах Головного управління ДФС у Тернопільській області та вжиття дієвих заходів, направлених на профілактику і попередження корупційних діянь, а також злочинів у сфері службової діяльності, підрозділом внутрішньої безпеки відомства здійснюється постійний контроль за діяльністю працівників під час виконання службових обов’язків, встановлюються особи, схильні до вчинення протиправних дій та вживаються заходи щодо відсторонення потенційних порушників від виконання службових обов’язків.

Так, працівниками підрозділу протягом 2014 року здійснено ряд профілактичних заходів. Зокрема, проведено 61 перевірку правомірності дій працівників під час виконання ними функцій держави, які після проведення перевірки, в порядку ст.214 КПК України, направлені до органів прокуратури для вирішення питання відповідно до вимог діючого законодавства.  В Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано 16 кримінальних проваджень. Шість осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності. Винесено 6 подань керівникам структурних підрозділів для вжиття заходів реагування.

Нагадуємо, що у разі неправомірних дій працівників органів фіскальної служби, поскаржитись можна за телефоном   (044) 284-00-07. Лінія працює цілодобово. 
 

Анонси подій

Актуальна тема