Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Ігор Комендат: «Сума завданих торік державі збитків за фактами умисного ухилення від сплати податків склала 8,1 млн гривень»


Ігор Комендат: «Сума завданих торік державі збитків за фактами умисного ухилення від сплати податків склала 8,1 млн гривень»

 

Про роботу податкової міліції у 2014 році розповів під час нещодавньої прес-конференції начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат.

«Співробітники податкової міліції закінчили досудове розслідування та направили торік в прокуратуру Тернопільської області для подальшого скерування до суду 19 кримінальних проваджень. Зокрема, до суду направлено 8 кримінальних проваджень за фактами умисного ухилення від сплати податків, у яких сума завданих державі збитків становить 8,1 млн гривень. В ході досудового розслідування у кримінальних провадженнях до бюджету додатково надійшло 10 млн грн податкових платежів», – зазначив І.Комендат.

Керівник фіскального відомства Тернопільщини також зауважив, що проводилася робота щодо протидії незаконному обігу підакцизних товарів. Так,  з незаконного обігу вилучено контрафактної продукції на суму 1,7 млн грн, припинено діяльність 4 підпільних цехів з виготовлення фальсифікату. До кримінальної та адміністративної відповідальності за незаконне виготовлення, зберігання з метою збуту та збут незаконно виготовлених підакцизних товарів притягнуто 15 осіб.

Крім цього, завершено розслідування у трьох кримінальних провадженнях за фактами порушення податкового та бюджетного законодавства учасниками тендерних процедур, відшкодовано 3,4 млн грн завданих збитків.
 

Анонси подій

Актуальна тема