Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Грантовий конкурс Програми “UK-UA: Підтримка реформ в Україні”


Грантовий  конкурс  Програми

UK-UA: Підтримка реформ в Україні

 

 

Районна державна адміністрація повідомляє про те, що Уряд Великобританії разом з компанією PricewaterhouseCoopers (PwC) з метою надання урядові України, громадянському суспільству та бізнесу всебічної фінансової допомоги для створення системи демократичного та відповідального державного управління і оздоровлення економіки оголошує конкурс грантів у рамках Програми “UK-UA: Підтримка реформ в Україні”.

До участі у грантовому конкурсі запрошуються неурядові організації (як прибуткові, так і неприбуткові, а також їх консорціуми), які бажають і здатні забезпечити розробку і виконання проектів у даній сфері.

Фінансова підтримка надається на проекти, спрямовані на досягнення однієї або двох стратегічних цілей:

- вдосконалення системи державного управління, підвищення його відповідальності та прозорості, з особливим акцентом на подолання і попередження корупції;

- впровадження економічних реформ, з особливим акцентом на пропозиціях щодо підтримки і покращення ділового клімату.

Прогнозований термін реалізації проектів повинен охоплювати період з квітня 2015 року по травень 2016 року. У рамках конкурсу передбачається надання грантів у сумі від 100 000 до 200 000 фунтів на проект.

Для участі у даному конкурсі потрібно протягом 12-20 січня 2015 року надіслати відповідні аплікаційну та бюджетну заявки англійською мовою у зазначеному форматі (форми додаються) на електронну адресу UKReformAssistance@ua.pwc.com (заявки слід заповнювати 11 кеглем шрифту Arial) Увага: НЕ приймаються заявки, надіслані з домену .ukr.net.

Отримані заявки проходять два етапи оцінювання: попередня оцінка відповідності вимогам та селективний відбір проектів (критерії додаються). Одним із найважливіших фінансових критеріїв є відповідність середньорічного товарообороту/доходу (протягом останніх двох років) сумі, що, як мінімум, на 50% перевищує розмір затребуваного обсягу гранту.

З детальною інформацією щодо участі у даному грантовому конкурсі можна ознайомитися у додатках та на веб-сайті Посольства Великобританії в Україні (https://www.gov.uk/search?q=UK-UA%3A+Reform+Assistance). Також будь-які питання стосовно проведення конкурсу можна надсилати на електронну пошту Посольства (UKReformAssistance@ua.pwc.com).

 

UK-UA Аплікаційна форма

 

UK-UA Guidance-ІнструкціяДивіться також

 

Анонси подій

Актуальна тема