Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуГрантовий конкурс ідей із втілення Плану Дій

“Партнерство “Відкритий Уряд 2014- 2015”

 

Районна державна адміністрація інформує про те, що компанія Трансперенсі Інтернешнл – Україна (ТІ-Україна) у рамках проекту Секретаріату Трансперенсі Інтернешнл (Transparency International Secretariat) та компанії Х’юлетт-Пакард (Hewlett Packard, HP) “Відкрите врядування: без паперових обіцянок, досягнення реальних результатів” оголошує конкурс ідей для проектів, спрямованих на впровадження Плану Дій “Партнерство “Відкритий Уряд” у 2014-2015 роках, затвердженого розпорядженням КМУ № 1176-р від 26 листопада 2014 року (додається).

Метою даного Плану Дій є підвищення рівня відкритості та прозорості діяльності органів виконавчої влади, підтримка залучення інститутів громадянського суспільства до формування державної політики та впровадження високих стандартів професійної чесності у державному управлінні.

До участі у Конкурсі міні-грантів запрошуються неурядові організації з усіх регіонів України, які представляють та готові втілити ідеї, викладені у Плані Дій.

Фінансуванню підлягають ідеї за наступними напрямками:

- сприяння діяльності інститутів громадянського суспільства, їх участі у формуванні та реалізації державної політики;

- забезпечення доступу до публічної інформації;

- запобігання і протидія корупції;

- підвищення якості надання адміністративних та соціальних послуг;

- впровадження технологій електронного урядування та розвиток електронної демократії.

Пріоритет надаватиметься ідеям з упровадження заходів, спрямованих на запобігання і протидію корупції та впровадження технологій електронного урядування й розвиток електронної демократії.

Прогнозована тривалість реалізації проектів має становити до 6 місяців (з 1 лютого 2015 року). Максимальний бюджет проекту становить 40 000 гривень.

Для участі у даному конкурсі ідей необхідно до 20 січня 2015 року надіслати в електронному вигляді на адресу kozlovtseva@ti-ukraine.org (з поміткою у темі повідомлення “Участь у конкурсі на громадські ідеї із втілення Плану дій Партнерство Відкритий Уряд 2014-2015”) наступні документи:

- заповнену аплікаційну заявку з описом основних статей витрат (додається);

- копію статуту чи іншого установчого документу учасника з указанням видів діяльності, що відповідають предмету конкурсу;

- копію свідоцтва про державну реєстрацію (для юридичних осіб та суб’єктів підприємницької діяльності);

- опис діяльності організації та її досвіду у сфері тематики конкурсу;

- резюме основних учасників проекту.

 

Рішення щодо переможців конкурсу буде прийнято до 30 січня 2015 року.

З детальною інформацією щодо участі у даному конкурсі ідей можна ознайомитися на веб-сайті Трансперенсі Інтернешнл – Україна                        (http://ti-ukraine.org/what-we-do/projects), а також звернувшись до координатора проекту “Відкрите врядування” Анастасії Козловцевої: (044) 360-52-42; kozlovtseva@ti-ukraine.org).

 

Аплікаційна форма для участі в конкурсі на громадські ідеї із втілення Плану дій Партнерство Відкритий Уряд 2014-2015Дивіться також

 

Анонси подій

Актуальна тема