Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Оподатковування митними платежами товарів, що переміщуються на територію (з території) ВЕЗ «Крим»


Оподатковування митними платежами товарів, що переміщуються на територію (з території) ВЕЗ «Крим»

Відповідно до п. 6.4 ст. 6 Закону України від 12 серпня 2014 року № 1636-VII «Про створення вільної економічної зони «Крим» та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України» товари, що були вироблені, достатньо перероблені або ввезені на митну територію України та випущені для вільного обігу на тимчасово окупованій території України до 1 січня 2015 року вважалися товарами українського походження, які вільно переміщувалися на іншу територію України без застосування до них заходів тарифного та нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності.

Відтак з 1 січня 2015 року при поставці товарів з ВЕЗ «Крим» на іншу територію України суб’єктами господарювання сплачуються такі митні платежі:

- ввізне мито, податок на додану вартість і акцизний податок.

При поставці товарів, що мають митний статус українських товарів, з іншої території України на територію ВЕЗ «Крим» сплачується вивізне (експортне) мито за ставками, встановленими законами про експортне мито.

Акцизний податок і податок на додану вартість не сплачуються.

Окрім цього, за виконання митних формальностей контролюючим органом поза місцем розташування цих органів або поза робочим часом, установленим для них, із заінтересованих осіб справляється плата.

Розміри такої плати затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2003 року № 93 «Про справляння плати за виконання митних формальностей митними органами поза місцем розташування митних органів або поза робочим часом, установленим для митних органів».
 

Анонси подій

Актуальна тема