Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Тепло і любов – від Святого Миколая


Тепло і любов від Святого Миколая

 

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших дитячих свят, яке символізує втілення мрій та віру в диво. Та цього року багато українських дітей зустріли це свято по-особливому. Адже, у зв’язку із ситуацією в країні чимало хлопчиків та дівчаток зі сходу України мусіли покинути рідні домівки та переїхати в інші міста, в яких раніше ніколи й не були. А інші дітки не могли розділити радість від подарунків із татами, адже вони захищають їх у зоні проведення АТО.

Аби нагадати таким дітям, що Святий Миколай надзвичайно добрий та справедливий і пам’ятає про кожного, до них у гості завітали працівники Головного управління ДФС у Тернопільській області. Завітали не просто так, а щоб передати їм вітання та подарунки від Миколая.

Спершу заступник начальника ГУ ДФС у Тернопільській області Сергій Господарик та голова Тернопільської організації Всеукраїнської профспілки працівників ДФС Оксана Наконечна завітали у Копичинці. Адже саме там живе та навчається у Копичинецькій гімназії №1 14-річний Роман, чий тато Віталій Матвіїв ось уже який місяць воює на Сході. До цього Віталій Любомирович працював начальником відділу аудиту Чортківської ОДПІ. Хлопця привітали просто у гімназії, тож приємно здивованим і зворушеним був не лише він, а й його однокласники та вчителі, які в свою чергу відмітили, що Роман дуже здібний та розумний хлопець і старанний учень.

Наступними подарунки від Миколая, які їм передали Оксана Наконечна та заступник начальника ГУ ДФС у Тернопільській області Станіслав Денисюк, отримали дітки, які змушені були переїхати до Тернополя з Донецька, де зараз, на жаль, вони не можуть почувати себе у безпеці. Переїхали вони разом із батьками, які раніше працювали в фіскальній службі Донецька, а тепер – в Головному управлінні ДФС у Тернопільській області.

Зокрема, працівники обласної ДФС навідались до шестирічного Олексія. Зараз він навчається в першому класі школи №10 Тернополя. Каже, що в школі йому сподобалося і він уже знайшов собі нових друзів.

Без подарунків не залишилась і восьмирічна Полінка, яка тепер разом із батьками живе в Кутківцях та навчається у 25 школі. Дівчинка любить малювати і співати, тож для «посильних» Миколая підготувала сюрприз – заспівала їм пісню про Україну.

            Цього року Святий Миколай не залишив без уваги та любові жодну дитину. Саме зараз, коли кожен з нас не повинен залишатись байдужим до тих, хто поруч, це надзвичайно важливо, адже дарує віру та запалює в дитячому серці вогник добра.
 

Анонси подій

Актуальна тема