Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуГрантовий   конкурс  проектів розвитку електронного урядування

“Електронні послуги для громад”

 

Обласна державна адміністрація повідомляє про те, що на продовження ініціативи “Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування”, яка є частиною Національного плану дій у рамках «Партнерства “Відкритий уряд”» (розпорядження КМУ від 5 квітня 2012 р. № 220-р), Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) та Міністерство культури України у рамках програми “Бібліоміст” оголошують конкурс проектів розвитку електронного урядування “Електронні послуги для громад”.

Основною метою даного конкурсу є забезпечення партнерства громадянського суспільства, місцевої влади та бібліотеки, які прагнуть об’єднати зусилля з упровадження е-послуги у своїй громаді шляхом перетворення сучасних бібліотек на комфортні тренінгові платформи та майданчики для обговорення важливих для громади питань.

До участі у даному грантовому конкурсі запрошуються тристоронні коаліції у складі (1) бібліотеки, яка надає вільний доступ до інтернету, (2) громадської організації (ГО) та (3) органу місцевої влади або самоврядування (як мінімум одного), які зацікавлені у розширенні можливостей громадян використовувати сучасні інформаційно-комунікаційні технології для спілкування з владою й участі у прийнятті рішень (е-демократія) та отримання послуг в електронному форматі. Залучення бібліотеки є обов’язковою умовою для участі у конкурсі.

Основні напрямки грантового фінансування включають:

- налагодження конструктивного діалогу “влада – громада” з метою визначення потрібних громаді е-послуг (розроблення і впровадження нової (нових) послуг(и), належна підготовка персоналу інституцій-надавачів е-послуг);

- навчання на базі обладнаних комп’ютерною технікою бібліотек різних категорій громадян, включно із службовцями різних рівнів та представниками органів самоврядування, надавати е-послуги та користуватися ними;

- впровадження заходів, які просувають електронні послуги серед населення і демонструють, як нові технології допомагають збільшенню громадської участі у місцевому врядуванні та роблять отримання послуг більш комфортним і прозорим;

- моніторинг рівня використання е-послуг(и), організація збору відгуків і пропозицій щодо роботи е-послуг(и);

- громадські обговорення наявних е-послуг у регіоні чи населеному пункті, визначення і впровадження кроків для підвищення рівня їх використання та поліпшення якості надання послуг.

Прогнозована тривалість проектів повинна становити до 5 місяців, а орієнтовний термін їх початку – 1 лютого 2015 року. Десять кращих проектів будуть забезпечені фінансуванням у сумі до 5 000 дол. США кожен.

Для участі у даному грантовому конкурсі необхідно до 13 грудня 2014 року надіслати заповнену заявку, робочий план і бюджет проекту (форми додаються), а також листи підтримки або угоду про співпрацю усіх партнерів проекту на електронну адресу: ogp_libraries@irex.org. Результати конкурсу будуть оголошені до кінця грудня 2014 року.

З детальною інформацією щодо участі у даному конкурсі можна ознайомитися у додатках та на веб-сайті програми “Бібліоміст” (http://bibliomist.org/ua/about-bibl/novini/889).Дивіться також

 

Анонси подій

Актуальна тема