Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Понад 83 млн грн єдиного податку надійшло до місцевих бюджетів Тернопілля від фізосіб-підприємців


Понад 83  млн грн єдиного податку надійшло до місцевих бюджетів Тернопілля від фізосіб-підприємців

 

Протягом січня-листопада  2014 року фізичні особи-підприємці, що працюють на спрощеній системі оподаткування,  сплатили до бюджету 83,3 млн грн. За словами  начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області, це на 6,6 млн грн або на 9 відсотків більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Зокрема у листопаді такі платники спрямували до місцевих бюджетів області 11,5 млн грн єдиного податку, що на 1,8 млн грн більше, ніж у листопаді минулого року.

Загалом 20,6 тисяч фізичних-осіб підприємців Тернопільщини обрали спрощену систему оподаткування.

Для ведення успішного бізнесу спрощенці мають можливість подавати заяви про перехід на спрощену систему оподаткування в електронному вигляді, до того ж за власним рішенням протягом року вони мають можливість змінювати групу або ставку податку.

Крім того, для спрощення документообігу з початку поточного року платникам податків, які працюють на спрощеній системі оподаткування, свідоцтва платника єдиного податку вже не видаються. Замість свідоцтва зареєстрований платник може за бажанням безкоштовно отримати витяг з реєстру платників єдиного податку, який діє до внесення змін до реєстру.
 

Анонси подій

Актуальна тема