Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуЩодо грантового конкурсу у рамках Проекту UNDP/GEF  “Трансформаці ринку в напрямку енергоефективного освітлення

 

Обласна державна адміністрація повідомляє про те, що з з метою поширення досвіду поводження з ртутовмісними відходами Програма  розвитку ООн (ПРООН/UNDP) та Глобальний екологічний фонд (ГЕФ/GEF)  запрошують зацікавлені неурядові організації до участі у грантовому конкурсі  на проведення демонстраційної програми з організації пунктів зі збору та утилізації використаної ртутовмісної енергоефективної освітлювальної продукції у рамках Проекту “Трансформація ринку в напрямку енергоефективного освітлення”.

               До участі у грантовому конкурсі запрошуються неурядові організації та суб’єкти господарювання, які офіційно зареєстровані в Україні та готові забезпечити виконання  вимог, необхідних для підготовки аплікаційної заявки. Також можна подавати спільні заявки від декількох неурядових організацій.

       Напрямки, на які надається грантове фінансування, та витрати, які не підлягають покриттю, додаються.

        Для участі у даному грантовому конкурсі необхідно надіслати оди оригінал і дві роздруковані копії аплікаційної заявки українською мовою згідно з інструкцією (форма і вимоги додаються)  до 16 год. 6 листопада 2014 року на адресу Офісу ПРООН в Україні : вул.. Кловський Узвіз,1, Київ,01021, Україна, з приміткою “Проект UNDP/ GEF” “Трансформація ринку в напрямку енергоефектвного освітлення”. Заявка повинна бути повністю заповненою, містити правдиву і точну інформацію, бути зшитою і пронумерованою (на останній сторінці) вказати загальну кількість сторінок), відповідно запечатаною і завізованою.

          Критерії відбору конкурсних заявок додаються. З детальною і додатковою інформацією щодо даного грантового конкурсу англійською мовою можна ознайомитися у додатках або звернувшись до контактної особи – Сергія Лобанова за тел. +38 066 048-23-12 або по e-mail serhiy.lobanov@undp.org.

          Заявники не будуть персонально  поінформовані про прийняття конкурсних заявок, їх список буде опубліковано на офіційному веб-сайті Проекту( http://lampochki.org.uaпротягом 10 днів від дати завершення прийому заявок. Лише заявники, обрані за результатами оцінки заявок, будуть повідомлені Конкурсною комісією протягом 5 днів від офіційного оприлюднення списків переможців. Разом з тим, вони  отримають примірний варіант договору про співпрацю, який необхідно узгодити і завізувати протягом 5 днів від отримання погодження договору.

         Фінансування відбуватиметься у гривнях відповідно до умов договору.Дивіться також

 

Анонси подій

Актуальна тема