Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуДень Гусятинського району: налагодити партнерські відносини

 

Уже традиційним для Головного управління ДФС у Тернопільській області став захід «День району», який щомісяця проводиться у різних районах області з метою кращої співпраці з бізнесом та розуміння потреб платників безпосередньо на місцях. Захід передбачає виїзд керівництва та фахівців ГУ ДФС в районну податкову інспекцію і проведення зустрічей із журналістами, громадськістю та представниками місцевих органів влади, семінар із платниками.

Нещодавно «День району» відбувся у Гусятині, куди завітав заступник начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Сергій Господарик.

Зокрема, в Гусятинській ОДПІ відбулася зустріч із представниками місцевих засобів масової інформації – районної газети «Вісник Надзбруччя» та Гусятинського радіомовлення.

Згодом у конференц-залі Гусятинської районної державної адміністрації Сергій Господарик разом із головою районної державної адміністрації Ігорем Аніловським та головою районної ради Василем Бойчуком поспілкувалися з підприємцями та бухгалтерами Гусятинського району.

Обговорення було жваве, оскільки зачіпало питання щодо легалізації найманої робочої сили та виведення зарплати з «тіні». Представники влади закликали до своєчасного наповнення бюджетів усіх рівнів, а також дякували представникам фіскальної служби області за проведення таких заходів для жителів району, адже такі зустрічі необхідні для того, щоб запобігти порушенням податкового законодавства у підприємницькій діяльності.

Сергій Господарик розповів про реформування податкової системи і запросив представників бізнесу брати активну участь у реформуванні шляхом надання пропозицій та ініціатив.

„Уряд має намір посилити підтримку малого й середнього бізнесу - зменшити максимальні ставки єдиного податку та заборонити перевірки платників єдиного податку й суб’єктів господарювання із річним доходом до 20 млн гривень на два роки. Це стимулюватиме розвиток існуючих та відкриття нових бізнесів, а головне - створення нових робочих місць. Замість нинішніх шести груп планується створити три.

Планується застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) у роздрібній торгівлі усіма суб’єктами господарювання в системі роздрібного продажу, за винятком торгівлі на ринках та виїзної торгівлі.

Ключовою позицією реформи є зниження ставки єдиного внеску для роботодавців, що сприятиме легалізації заробітних плат. Одночасно з такими змінами ставок буде запроваджено жорстке покарання за порушення закону. Крім того, із імплементацією податкової реформи ДФС України пропонує ввести на трирічний термін заборону на зміни податкового законодавства, що забезпечить принцип стабільності та сприятливо позначиться на роботі бізнес-середовища”, - зазначив Сергій Господарик.

Після зустрічі фахівці Головного управління ДФС в області провели семінар для суб’єктів господарювання Гусятинського району з актуальних питань податку на додану вартість, сплати податку на прибуток підприємств, оподаткування земельних ділянок, порядку складання звітності платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та розгляду звернень громадян. Учасники заходу мали змогу отримати кваліфіковані консультації та роз`яснення щодо зазначених тем.
 

Анонси подій

Актуальна тема