Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну1,5 млн гривень – загальна сума митних правопорушень на Тернопільщині

 

З метою протидії митним правопорушенням протягом січня-жовтня 2014 року працівники Тернопільської митниці ДФС склали 70 адміністративних протоколів про порушення митних правил на загальну суму 1,5 млн гривень, вилучили предмети правопорушень попередньою вартістю близько 1,4 млн гривень. Найбільш численними є справи щодо порушення порядку доставки товарів, транспортних засобів та документів до митного органу призначення, встановленого ст. 470 Митного кодексу України.

У звітному періоді  Тернопільською митницею ДФС   розглянуто 54 справи про митні правопорушення. Постановами митниці притягнуто до відповідальності винних осіб з накладенням штрафів на загальну суму 422,2 тис. гривень. 

Також працівники Тернопільської митниці ДФС спільно з працівниками контролюючих органів Тернопільської області на підставі планів взаємодії здійснюють заходи, спрямовані на виявлення митних правопорушень. Так, у жовтні 2014 року від правоохоронних органів УМВС України в Тернопільській області надійшло одне повідомлення щодо можливого вчинення порушень митного законодавства. В результаті перевірки працівниками оперативного відділу боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Тернопільської митниці ДФС складено один протокол про митні правопорушення стосовно ч. 2 ст. 469 Митного кодексу України. 
 

Анонси подій

Актуальна тема