Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

12 листопада 2014 року було організовано і проведено відеолекторій на тему «Правда про тютюн, алкоголь, наркотики» для молодих безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.


«Хворобу легше попередити, ніж лікувати» - це золоте правило медицини набуває особливого значення, коли мова про шкідливі звички (тютюнопаління, алкоголізм і наркоманія).

Проникаючи у різні сфери нашому житті, дані шкідливих звичок надають дедалі більше згубне вплив на соціальне самопочуття, інтелектуальний, професійний, генетичний потенціал суспільства. Усе це призводить до різкого зменшення народжуваності і середній тривалість життя, погіршення здоров'я людей, підриву трудових ресурсів країни, ослаблення фундаментальної основи суспільства - сім'ї.

У зв’язку з цим 12 листопада 2014 року головним спеціалістом відділу соціальної роботи Бережанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олексишин-Шкільною О.М. спільно з «Християнським центром «Милосердя» було організовано і проведено відеолекторій на тему «Правда про тютюн, алкоголь, наркотики» для молодих безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

            Присутні уважно слухали, дивилися відео, а в кінці ставили запитання, які виникли в них після перегляду. Відеолекторій на дану тематику – черговий крок, необхідний для попередження розповсюдження негативних явищ в молодіжному середовищі.

 

 

Т.в.о.директора                                                                             О.І.ХРЕПТАК

 

 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема