Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуОсобистий прийом громадян посадовими особами Тернопільської митниці ДФС

Проблемні питання, які виникають у митній сфері, можна вирішити, побувавши на особистому прийомі в посадових осіб Тернопільської митниці ДФС. Начальник, його заступники та посадові особи митниці здійснюють особистий прийом громадян згідно із затвердженим графіком. Графіки прийому громадян та бізнес-спільноти розміщені на суб-сайті Територіальних органів ДФС у Тернопільській області.

Так, протягом січня-жовтня 2014 року посадовими особами Тернопільської митниці ДФС проведено 126 особистих прийомів. Зокрема, начальником Тернопільської митниці ДФС проведено 23 особистих прийоми громадян, заступниками начальника – 13 та 90 прийомів  начальниками митних постів та структурних підрозділів Тернопільської митниці ДФС.

Звернення громадян здебільшого стосувались роз’яснення норм митного законодавства, зокрема, питань щодо митного оформлення товарів і транспортних засобів та сплати митних платежів – 109 звернень  та питань працевлаштування в органи ДФС – 7 звернень.

Усім громадянам у день їх звернення надано кваліфіковані відповіді та роз’яснено порушені питання.

Нагадуємо, що запис на особистий прийом до посадових осіб Тернопільської митниці ДФС здійснюється у приймальні митниці в телефонному режимі за номером (0352)43-08-29 чи особисто за адресою: м. Тернопіль, вул. Текстильна, 38
 

Анонси подій

Актуальна тема