Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуМайже 60% виявлених не облікованих працівників офіційно працевлаштовані

З початку року працівники Головного управління ДФС області виявили 661 не облікованого найманого працівника, сума виплачених зарплат «у конвертах» яким становила майже 190 тисяч гривень.

За словами начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігоря Комендата, у результаті проведених заходів по області з 468 громадянами роботодавці оформили трудові договори, що становить майже 60% від кількості виявлених не облікованих найманих працівників.

За встановлені порушення трудового законодавства до органів прокуратури передано 30 справ та 26 справ - до інспекції праці.

Пам’ятайте, що мінімальна заробітна плата, а це законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, нижче якого не може провадитися оплата за виконану працівником місячну, а також погодинну норму праці (обсяг робіт) є державною соціальною гарантією, обов'язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників.

Нагадаємо, що мінімальна заробітна плата наразі становить 1218 грн.
 

Анонси подій

Актуальна тема