Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуКонкурс для міст та районів

 

Вимоги до учасників:

 - Заявники повинні продемонструвати добру волю та бажання підвищити прозорість та підзвітність діяльності місцевої ради шляхом подання спільної заявки на участь у конкурсі, яку повинні підписати: голова місцевої ради, голова регламентної комісії і принаймні 4 депутати відповідної ради (більша кількість підписантів зміцнює позиції заявки).

 - Заявник повинен гарантувати, у разі відбору відповідної ради, участь у Школі демократичних правил та процедур для органів місцевого самоврядування України секретаря ради, голови регламентної комісії, керівника апарату, і трьох депутатів.

 - Заявники повинні надати попередню згоду щодо внесення на розгляд відповідної ради питання про включення у регламент місцевої ради положення про налагодження онлайн інтернет трансляції засідань сесій відповідної ради.

 - Перевага буде надаватися тим органам місцевого самоврядування, які найбільш ймовірно не будуть ліквідовані після проведення адміністративно-територіальної реформи в Україні.

 

Переможці конкурсу отримають:

 - Запрошення до участі у Всеукраїнській школі демократичних правил та процедур для органів місцевого самоврядування України. Школу буде проведено протягом чотирьох днів у зимові місяці 2014-2015 років. Викладачами та спікерами будуть провідні українські експерти та практики місцевого самоврядування та демократичних процедур. Участь у школі безкоштовна, організатори покривають всі витрати.

 - Пакет методичних матеріалів.

 - Сертифікати про участь у Всеукраїнській школі демократичних правил та процедур для органів місцевого самоврядування України.

 - У випадку закріплення у регламенті місцевої ради норми про онлайн інтернет трансляцію засідань сесії, обладнання для забезпечення такої трансляції (веб камери, комп’ютерне обладнання, аудіо системи, програмне забезпечення, монтаж обладнання).

 

Відбір учасників проекту буде проходити у три етапи:

Етап 1. Оголошення конкурсу серед міських та районних рад на адміністративній території яких проживає не більше 100 000 осіб.

Етап 2. Ознайомчі поїздки. Після отримання заповнених анкет експертною комісією буде відібрано коло претендентів на участь у проекті. Після цього заплановано здійснити ознайомчі поїздки до органів місцевого самоврядування для отримання додаткової інформації.

Етап 3. Визначення переможців конкурсу. На основі результатів ознайомчих поїздок експертною комісією буде ухвалено остаточне рішення про визначення 24-ох учасників проекту, а також 2-3-ох резервних громад, які зможуть замінити когось у випадку непередбачених обставин чи недобросовісного виконання зобов’язань.

 
 

Анонси подій

Актуальна тема