Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну 

Конкурс органів місцевого самоврядування у проекті Фонду

Демократії ООН (UNDEF)

 

Обласна державна адміністрація інформує про те, що з метою упровадження кращих практик демократичних процедур у повсякденну роботу органів місцевого самоврядування України (далі – ОМС) Західноукраїнський ресурсний центр оголошує конкурс з відбору ОМС для участі у проекті “Школа демократичних правил та процедур для органів місцевого самоврядування України”, який фінансується за рахунок Фонду Демократії ООН (UNDEF).

До участі у конкурсі запрошуються міські та районні ради, на адміністративній території яких проживає не більше 100 тис. осіб. ОМС повинні продемонструвати бажання підвищити демократичні стандарти підзвітності та прозорості своєї діяльності, що реалізовуватиметься шляхом впровадження дієвих практичних кроків та закріплення їх у нормативних документах відповідних рад (вимоги додаються). Одним з прикладів таких змін може бути закріплення у регламентах місцевих рад положень про налагодження онлайн інтернет трансляцій засідань сесій місцевих рад.

Відбір учасників, за результатами якого буде обрано 24 переможці та 2-3 резервні ОМС, проходитиме у три етапи (умови додаються). Реалізація проекту триватиме до 30 вересня 2016 року.

Переможці конкурсу зможуть отримати запрошення до безкоштовної участі у Всеукраїнській школі демократичних правил та процедур для органів місцевого самоврядування України, яка триватиме протягом чотирьох днів у зимові місяці 2014-2015 років, під керівництвом провідних українських експертів і практиків з місцевого самоврядування та демократичних процедур, а також, у випадку закріплення у регламенті місцевої ради норми про онлайн інтернет-трансляцію засідань сесії, обладнання для її забезпечення.

Для участі у першому етапі конкурсу необхідно надіслати анкету учасника зі сканованою сторінкою з підписами (форма додається) на електронну адресу office@zurc.org (у назві повідомлення вказати: “Школа демократичних правил” і назву ОМС”) до 1700 год. 7 листопада 2014 року, а також оригінал анкети на поштову адресу: Західноукраїнський ресурсний центр, вул. Лисенка, 21, м. Львів, 79008 (з кінцевою датою відправлення не пізніше 07.11.2014 р.).

Про результати першого етапу конкурсу його учасників буде повідомлено письмово до 28 листопада 2014 року.

За додатковою інформацією можна звертатися до координатора програми – Петра Лазарчука: petro@zurc.org та за тел. (032) 297-66-24.Дивіться також

 

Анонси подій

Актуальна тема