Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Реформування податкової системи обговорили із ЗМІ та громадськістю


Реформування податкової системи обговорили із ЗМІ та громадськістю

 

            Нещодавно у Бережанах відбувся «День району», куди завітав заступник начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Сергій Господарик.

У рамках заходу в Бережанському відділенні Козівської ОДПІ відбулася зустріч із представниками місцевих засобів масової інформації – районних газет «Бережінфо» та «Бережанське віче», Бережанського радіомовлення, а також громадських організацій району, зокрема, головою Бережанської районної спілки підприємців Богданною Романишин, заступником голови Громадської організації „Лисоня” Володимиром Видойником, головою Громадської організації „Меморіал” Іваном Головацьким та головою Громадської організації „Майдан” Олександром Коковіним.

Сергій Господарик розповів присутнім про Концепцію реформування податкової системи, яку 15 вересня винесено на розгляд Верховної Ради України.

«Метою законопроекту є покращення умов ведення бізнесу в Україні. Відповідно до запропонованої податкової реформи, в Україні пропонується скоротити кількість податків – з 22 до 9, значно спростити їх адміністрування та децентралізувати сплату. Так, завдяки реформуванню єдиного соціального внеску Уряд має намір вивести з тіні зарплати, а через добровільне разове декларування – легалізувати усі попередні тіньові доходи громадян», – зазначив Сергій Господарик.

На зустрічі були присутні також і представники місцевої влади – голова райдержадміністрації Василь Калинюк та заступник голови райради Степан Кленик, які погодились, що зміни в податковій системі необхідні, особливо реформування потребує єдиний внесок, адже це дозволить детінізувати доходи громадян. Разом з тим усі присутні зійшлися на думці, що відповідальність для несумлінних представників бізнесу, які приховують доходи, потрібно посилити.
 

Анонси подій

Актуальна тема