Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Майже сотню порушень у сфері обігу алкоголю й тютюну виявили фахівці ДФС Тернопільщини


Майже сотню порушень у сфері обігу алкоголю й тютюну виявили фахівці ДФС Тернопільщини

 

За результатами проведених контрольно-перевірочних заходів відділом контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Тернопільській області виявлено 92 правопорушення вимог чинного законодавства у сфері обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Про це повідомив начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат.

Зокрема, виявлено 12 фактів торгівлі алкогольним напоями за цінами нижчими від встановлених мінімальних оптово-відпускних або роздрібних  цін; 5 фактів роздрібної торгівлі тютюновими виробами за цінами, вищими від максимальних роздрібних цін на тютюнові вироби; 2 факти зберігання алкогольних напоїв та  3 факти зберігання тютюнових виробів без марок акцизного податку, а також 2 факти продажу алкоголю та цигарок особам, які не досягли 18 років, та один факт зберігання спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів в місцях, не внесених до Єдиного реєстру. Крім цього, виявлено 15 фактів безліцензійної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, 52 факти інших порушень.

Загальна сума застосованих фінансових санкцій до суб’єктів господарювання- порушників законодавства  складає 428,7  тис. грн. 
 

Анонси подій

Актуальна тема