Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Проект USAID АгроІнвест


Проект USAID АгроІнвест

 

 

    Обласна державна адміністрація інформує про те, що з метою сприяння розвитку сільського господарства України і підвищення конкурентоспроможності вітчизняного агро бізнесу, за фінансової  підтримки Американського агенства з міжнародного розвитку (USAID) в Україні у            2011 -2016 роках компанією Кім онікс Інтернешнл впроваджується проект АгроІнвест (далі-Проект). Метою Проекту є надання технічної допомоги для  прискореного й широкомасштабного економічного оновлення України шляхом підтримки аграрного сектору та збільшення внеску країни у глобальні зусилля у сфері безпеки харчових продуктів.

    З метою надання підтримки організаціям виробників сільськогосподарської продукції в розбудові ланцюгів доданої вартості продукції, що виробляють члени даної організації та покращення доступу до каналів її збуту, у рамках Проекту оголошується прийом конкурсних пропозицій на участь у грантовій програмі “Розвиток спроможності організацій виробників сільськогосподарської продукції” ( далі – Програма).

      Програма передбачає надання допомоги  у трьох напрямках:

       - підтримка стабільного  ринково-орієнтованого законодавчого середовища;

       - стимулювання доступу аграріїв до фінансування;

       - сприяння розвитку ринкової інфраструктури для малих і середніх виробників.

        У зв’язку з переходом з 01.01.2015 року до цивілізованого ринку збуту сільськогосподарської продукції, перевага надається проектним пропозиціям з розвитку спроможностей організацій-виробників з надання послуг своїм членам у первинній обробці та перепродажній підготовці тваринницької продукції, а також у покращенні доступу до каналів її збуту.

      Програма передбачає надання грантів у сумі до 300 тис.гривень урамках кожного з напрямків. Тривалість впровадження проектної пропозиції повинна становити до 11 місяців, починаючи з листопада 2014 року, авнесок учасника конкурсу та/або фінансування третіх сторін – складати не менше 50% від  загальної суми проекту.

    Зацікавлені учасники конкурсу повинні, перш за все надіслати інформаційний лист про наміри взяти участь у даній грантовій Програмі                (у довільній формі) на електронну адресу проекту (grants@agroinvest.org.ua) Після отримання відповіді, оригінал та одну копію заявки з усіма необхідними додаткаи( форми додаються) українською мовою надсилаються на адресу організатора. Кінцевий термін подачі конкурсних заявок – 24 жовтня 2014 року.

      Крім того, з детальнішою інформацією щодо тематики, вимог та процедури відбору й оцінки конкурсних пропозицій можна ознайомитися на  офіційному  веб-сайті Проекту (http://www.agroinvest.org.ua/ukr/about)  та  у додатках.

 

Запрошення до подання заявок

 

Необхiднi засвiдчення

 

Форма заявки-1

 

Форма самооцiнки учасника

 

Форма кошторису по мiсяцях

 

Форма кошторису

 

Обстеження заявникiв
 

Анонси подій

Актуальна тема