Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуСертифікат про походження товару форми "У-1"

 

Відповідно до частини 6.6 ст. 6 Закону України від 12.08.2014 року  № 1636-VII «Про створення вільної економічної зони «Крим» та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України» товари, які згідно з розділом II Митного кодексу України відповідають критеріям повністю вироблених, достатньо перероблених чи ввезені на митну територію України та випущені для вільного обігу на тимчасово окупованій території України, вважаються товарами походженням з України та вільно переміщуються на іншу територію України без застосування будь-якого мита. Це відбувається за умови подання сертифіката про походження товару з України, що видається торгово-промисловими палатами на іншій території України.

Торгово-промисловою палатою України інформовано, що для підтвердження походження товарів з вільної економічної зони "Крим" буде видаватися сертифікат про походження товару форми "У-1".

Відтак у разі надання при митному оформленні зазначеного сертифіката до товарів не застосовується будь-яке мито (ввізне мито; сезонне мито; спеціальне мито, антидемпінгове мито, компенсаційне мито).
 

Анонси подій

Актуальна тема