Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Волонтери та митники обговорили проблемні питання співпраці


Волонтери та митники обговорили проблемні питання співпраці

 

Тернопільська митниця взяла участь у нараді в режимі телефонної конференції з представниками волонтерського руху та гуманітарних фондів, проведеної під головуванням заступника голови ДФС України Анатолія Макаренка.

Метою зустрічі було обговорення та вирішення актуальних проблем, що виникають під час митного оформлення товарів.

На початку зустрічі заступник голови ДФС України Анатолій Макаренко, який проінформував присутніх про перші підсумки взаємної діяльності волонтерських організацій та митниць, а також відзначив налагодження процесу щодо врегулювання конфліктних ситуацій.

Безпосередньо у Тернопільській митниці до конференції долучилися представники волонтерських та громадських організацій Тернопільщини, зокрема, Логістичного центру (складу) допомоги бійцям АТО, Тернопільського обласного благодійного фонду «Вікно життя», представники аполітичного Об’єднання заради громади «Ядро», в яке входить сім громадських організацій-засновників, та Штабу національного супротиву, що в м. Збараж. Окрім представників громадського суспільства області, участь у заході взяли начальник Тернопільської митниці ДФС Володимир Марцинюк та голова комісії з реорганізації Тернопільської митниці Міндоходів Володимир Титор, а також начальник управління організації надання соціальних послуг Тернопільської ОДА Павло Кланца.

Конференція відбулась у форматі активного обговорення існуючих проблем. До участі в обговоренні в режимі телефонного зв’язку мали можливість долучитись представники громадськості з різних регіонів країни.

Так, за підсумками даного заходу було сформовано декілька основних пропозицій, зокрема, щодо створення єдиного списку волонтерських організацій та центру надання консультацій для вирішення проблемних питань, які виникають у волонтерів при співпраці з органами влади. Також сформовано пропозицію щодо делегування повноважень Комісії з питань гуманітарної допомоги при Кабінеті Міністрів України про визнання товарів гуманітарною допомогою місцевим органам влади.

На завершення зустрічі з представниками волонтерських та громадських організацій Тернопільщини було обговорено ряд питань, які стосувались консультаційної допомоги з боку працівників митниці для підготовки митних документів та уникнення перешкод під час перетину митного кордону України.

Також, Володимир Марцинюк проінформував присутніх про реорганізацію Міністерства доходів і зборів у нове відомство – Державну фіскальну службу України та створення нової структури Тернопільської митниці ДФС. Зокрема, очільник Тернопільської митниці ДФС наголосив, що з метою прозорого процесу добору кадрів у Тернопільську митницю ДФС буде сформовано Раду з кадрових питань та запропонував представникам громадськості долучитись до її формування.
 

Анонси подій

Актуальна тема