Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуІгор Білоус: Ми внесемо в парламент оновлену концепцію податкової реформи, що не викличе спротиву чесно працюючого бізнесу

Голова Державної фіскальної служби України Ігор Білоус поінформував про перебіг підготовки до повторного внесення урядом до Верховної Ради України пакету законопроектів з питань реформи податкової системи.

«Іде робота з підготовки законопроектів до повторного внесення в Раду. Уряд вивчає найбільш критичні зауваження бізнесу. В Міністерстві фінансів та в Державній фіскальній службі тривають зустрічі й консультації зі спілками підприємців, з бізнес-асоціаціями, з експертами, продовжують працювати робочі групи з окремих напрямів податкової реформи», - зазначив Ігор Білоус в інтерв’ю Інформаційному агентству Укрінформ.

За його словами, обговорюються питання, що найбільше непокоять підприємців, зокрема, деякі обмеження на обрахування валових витрат підприємств - платників податку на прибуток, необхідність запровадження запобіжників проти нових схем ухилення від оподаткування. Додатково дискутується порядок застосування окремих податкових заходів, покликаних компенсувати прогнозні втрати бюджету внаслідок лібералізації низки норм Податкового кодексу.

Зокрема, керівник ДФС назвав цілком аргументованими застереження підприємців щодо можливої тінізації продажу підакцизних товарів у зв’язку із пропонованим скасуванням перевірок малого бізнесу. «Можливо, деякі позиції законопроектів зазнають змін. Адже ми не зацікавлені в міграції окремих секторів економіки в тінь і в погіршенні конкурентних умов для легального бізнесу», - підкреслив Ігор Білоус.

Разом з тим, очільник Державної фіскальної служби України  наголосив: ідея, закладена в урядові законопроекти, залишається незмінною - це спрощення податкової системи, зменшення ставок, створення сприятливих умов для ведення бізнесу, виведення економіки з тіні.  

«За підсумками обговорення ми внесемо в парламент оновлену концепцію податкової реформи, яка, сподіваюсь, не викликатиме спротиву з боку легального бізнесу», - підкреслив Ігор Білоус. 
 

Анонси подій

Актуальна тема